Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Jizerská 50 zahájí registrace a Enervit bude u toho. Přijďte za námi!

Ve čtvrtek 7. února startují v Obchodním centru NISA v Liberci registrace na Jizerskou 50 spojené s výdejem čísel na 52. ročník legendárního závodu. Enervit je opět jeho výživovým partnerem, a tak na místě nebudeme chybět. K dispozici vám budou naše stánky se špičkovou sportovní výživou a poradenstvím odborníků, abyste se mohli připravit po všech stránkách!

Stánky Enervitu najdete v prodejně Hervisu, přímo u registrací, a zastavit se u něj můžete pro jakékoli produkty sportovní výživy pomáhající v době před, během i po závodě. Co vybrat a jak dávkovat, vám poradí členového našeho Enervit týmu na místě. Využít můžete také připravených výživových plánů na konkrétní závody a čas, který hodláte strávit ve stopě. Odpadá vám tak starost s tím, co všechno by bylo dobré s sebou mít, aby se vám závod vydařil. Balíčky na míru jsou k dispozici na stojanech u stánků a mají zvýhodněnou cenu.

Stánek Enervitu najdete i přímo na stadionu v Bedřichově, kde jsme pro vás k dispozici už teď v Hervis prodejně. A budeme na místě až do neděle. Tak abyste měli vše po ruce a mohli sportovat lépe.

Přečíst si můžete i naše výživové tipy pro Jizerskou 50 v těchto článcích:

Příprava na Jizerskou 50: Na co jezdí lyžaři aneb Jak se dostat do pohody
Příprava na Jizerskou 50: Důležitost potréninkové regenerace

Příprava na Jizerskou 50: Myslete na kvalitní pitný režim
Příprava na Jizerskou 50: Kde vzít dostatek energie na závod?
Příprava na Jizerskou 50: Jak bojovat proti křečím?
Příprava na Jizerskou 50: Jak jíst před závodem?


Těšíme se na vás při registracích v OC NISA v Liberci i přímo na stadionu v Bedřichově během závodů Jizerské 50!