Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Připravte se na Jizerskou 50 včas, pomůžeme vám třeba balíčky na míru

Už jen 40 dní zbývá do začátku výdeje startovních čísel na Jizerskou 50. V libereckém Obchodním centru Nisa nebudou chybět ani stánky Enervitu, oficiálního výživového partnera akce. A vy máte o něco více než měsíc, abyste se kvalitně připravili na vrchol letošní běžkařské sezony! My vám pomůžeme speciálním seriálem o výživě i špičkovou sportovní výživou pro trénink i závod, a to včetně balíčků sestavených pro jednotlivé závody Jizerské 50 podle očekávané doby strávené ve stopě.

Enervit vám nabízí vše, co pro kvalitní trénink i závod potřebujete, a to v době před, během i po sportovním výkonu. Využít tak můžete pomoci například:

Jak, čím a proč přesně vašemu sportovnímu výkonu pomáhá sportovní výživa, prozradí seriál, který k Jizerské 50 připravujeme, a který odstartuje v příštím týdnu na našem webu.

 

Využijte nabídky balíčků na míru 

Chcete-li mít vše nachystáno pro váš den D, objednejte si na našem e-shopu vše potřebné pro váš trénink i optimální balíček sportovní výživy pro závod přesně podle očekávané délky sportovního výkonu. Právě doba, kterou budete na trati, ovlivňuje výživu, kterou byste měli přijmout. Proto jsme pro vás připravili tyto speciální balíčky pro všechny závody v rámci Jizerské 50. Všechny je najdete za zvýhodněnou cenu našem e-shopu.

Pokud si balíček Enervit objednáte při elektronické registraci na SportID, budete si ho moct vyzvednout při přebírání startovního čísla v Obchodním centru Nisa. Na tomto místě bude k dispozici i všem, kteří by si ho chtěli dokoupit – díky červenému Enervit stánku. A do té doby je čas na trénink…

 

Sledujte náš web a připravte se dokonale na Jizerskou 50!