Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
5/12
Chcete prodávat Enervit (nejen) na Jizerské 50? Napište nám!

Máte rádi Enervit, sport a výzvy? Přidejte se k nám, máme pro vás místo! Můžete být součástí našeho prodejního týmu na Jizerské 50, naše spolupráce ale může přerůst i v něco víc – záleží na vás, jak rychle se ozvete a jak si vzájemně sedneme.

1/12
Cyklista Luděk Lichnovský mistrem republiky v bodovacím závodě!

Dráhová cyklistika zná jména letošních republikových šampionů a figuruje mezi nimi i člen Enervit Teamu Luděk Lichnovský jezdící za tým PARDUS-TUFO Prostějov. Mistrovský titul vybojoval v bodovacím závodě, navíc se stal i vicemistrem republiky ve vylučovacím závodě a stříbro bral také ve vloženém omniu.

28/11
SkiTour bude i v roce 2019 s Enervitem. Startuje 4. ledna v Bedřichově

I další ročník největšího seriálu závodů v běhu na lyžích v Česku je propojený se sportovní výživou od Enervitu. Jako specialisté na výživu pro vytrvalce dokážeme poradit, jak po výživové stránce vylepšit váš výkon i pocity z lyžování, a máme pro vás i konkrétní pomocníky v době před, během i po sportu.

23/11
Ideální vánoční dárek pro sportovce? Balíček Enervit za skvělou cenu

Máme pro vás speciální vánoční akci – balíček sportovní výživy Enervit za super výhodnou cenu. Obsahuje vše potřebné na dobu před, během i po výkonu a oproti standardním cenám ušetříte 367 Kč! Díky speciální vánoční slevě 24,12 % i dárku v podobě sportovní lahve zdarma.

21/11
Honza Tománek v USA dvakrát na stupních mezi handicapovanými triatlety

Dvěma americkými závody zakončil úspěšnou sezonu český paratriatlet Honza Tománek. Oba starty byly ve znamení změn: v prvním případě se závod Světového poháru změnil na duatlon, ve druhém se zase měnila trať a zkracovalo plavání. Honza se s tím ale popral a přivezl si bronz ze SP a triumf z posledního závodu sezony.

18/11
Miloš Nykodým po prvním vítězství v SP orientačního běhu: „Je to satisfakce!“

Sezona mu vycházela náramně. Nejdřív potřetí v řadě ovládl mistrovství republiky na klasické trati, pak na mistrovství světa zaběhl své osobní maximum ve sprintu. Absolutní vrchol ale přišel na konci sezony, kdy Miloš Nykodým dokázal ovládnout závod Světového poháru v domácím prostředí. Člen Enervit Teamu se tak poprvé v kariéře radoval z triumfu, na který by v příštích letech rád navázal. I to prozrazuje v našem rozhovoru…

15/11
Helena Karásková: "Se sezonou jsem moc spokojená, i když jsem přišla o dva šampionáty."

Úspěšný závodní rok má za sebou několikanásobní královna evropské Xterry Helena Karásková (Erbenová), která si letos přibrala i další disciplínu. Ve swimrunu vyhrála, co se dalo, a i v příští sezoně se hodlá věnovat oběma sportům. Jaké jsou její plány do budoucna a jak hodnotí letošní sezonu, prozradí v rozhovoru.

12/11
Triatlonista Tomáš Řenč v závěru sezony zajel svůj nejlepší výsledek na Ironmanu

Dopředu avizoval, že poslední závod bude vrcholem jeho sezony. V říjnu se vydal do Španělska, aby v Barceloně absolvoval Ironmana a pokusil se o vítězství, které by ho dostalo na mistrovství světa. To se nepodařilo, Tomáš Řenč skončil pátý, i tak byl ale člen Enervit Teamu se svým výkonem velmi spokojený.

8/11
Vít Pavlišta už se těší na objemový trénink. S Enervitem i novým trenérem

Letošní sezonu prakticky zakončil na konci září tradičním během v Běchovicích, od té doby ale přidal i několik dalších závodů v rámci tréninku. Ten se teď pro Víta Pavlištu rozjede naplno a půjde do něj s novým trenérem i Enervitem, který mu pomáhá jak v přípravě, tak při závodech.

4/11
Enervit triatlonový kemp Mallorca 2019

Chcete na sobě zapracovat a posunout svou triatlonovou výkonnost dál? Zúčastněte se Enervit triatlonového kempu na Mallorce v roce 2019 a načerpejte dávku tréninkových kilometrů i informace o technice a výživě, která vám pomůže sportovat lépe.