Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
30/4
Budeme na pražském veletrhu Sport Expo, přijďte za námi!

Hned na začátku května se chystáme na další sportovní veletrh. Tentokrát vyrazíme se sportovní výživou Enervit na Sport Expo, prestižní veletrh zasvěcený sportu a předcházející velké sportovní události - Pražskému maratonu. Na Výstavišti v Holešovicích můžete načerpat energii na maraton i jiné sportovní cíle!

28/4
Silvini Madshus Team ukončil úspěšnou sezonu historickým maximem

Nejlepší výsledek nejlepšího muže týmu ozdobil poslední start sezony v prestižním seriálu dálkových běhů na lyžích Visma Ski Classics. Silvini Madshus Team v něm dosáhl na 20. příčku zásluhou Jiřího Plisky, který byl druhým Čechem v cíli za Stanislavem Řezáčem, což platí i v celkovém individuálním pořadí. Dařilo se i Karolíně Grohové, která je také druhou nejlepší Češkou v seriálu. Šéf týmu Marek Pazderský je s letošní sezonou velmi spokojený a v rozhovoru hodnotí jak poslední starty, tak celý uplynulý ročník.  

25/4
Triatlonistka Lucie Šnebergerová před startem sezony: „Na první závod se moc těším!“

Už v sobotu odstartuje do prvního závodu sezony, kterým bude 70.3 Ironman ve Španělsku. Lucie Šnebergerová se na něj těší, zároveň ale neví, jaký výsledek může kvůli prodělaným zdravotním komplikacím očekávat. „Bude to spíš test aktuální kondice,“ říká členka Enervit Teamu, která si za vrchol sezony vybrala Ironmana v Kalmaru.

18/4
Triatlonista Jan Šneberger zahájí sezonu na 70.3 Ironmanu ve Španělsku

I letos bude závodit v kategorii profesionálů a s Enervitem po boku. V přípravě na sezonu ale triatlonista Jan Šneberger volil i novinky. „Tentokrát jsem místo podzimního odpočinku zvolil variantu víkendového běžeckého závodění a občasných intenzivních tréninkových víkendů,“ říká v rozhovoru před prvním letošním závodem, kterým bude 70.3 Ironman ve Španělsku.  

13/4
Poslední dubnový víkend startuje Běhej lesy. I s Enervitem

Populární běžecký seriál čítá osm závodů a první z nich se poběží už 27. dubna v Lednici. Následovat bude Karlštejn a do prázdnin ještě Vysočina. Všechny podniky slibují krásnou přírodu, tratě vedoucí převážně po lesních cestách a perfektní servis zahrnující také sportovní výživu Enervit přímo v místě závodu i na občerstvovačkách.

7/4
Nová odběrní místa Enervitu v Brně, Přerově a Chrudimi

Abychom vám byli stále blíž, domluvili jsme se na užší spolupráci s dalšími třemi prodejnami, ve kterých jednak seženete téměř kompletní portfolio Enervit produktů, a také je můžete využít pro osobní odběr objednávky z našeho e-shopu. K dispozici už je vám tak celkem šestice prodejen!

3/4
Helena Karásková míří do nové sezony Xtery i swimrunu. Co ji čeká a jaká byla její příprava?

I v letošním roce se bude Helena Karásková (Erbenová) věnovat dvěma sportům. Světový pohár ve swimrunu loni se svým parťákem Martinem Flintou ovládla a šanci na dobré celkové umístění má i v Xteře, která pozměnila pravidla pro bodování v evropské tour. Oba seriály startují už v dubnu a na jeho konci čeká českou sportovkyni první velký vrchol – mistrovství světa v cross triatlonu.

29/3
Přijďte za námi na Runnig Expo, Enervit stánek tam nebude chybět

Pražský běžecký svátek v podobě Sportisimo 1/2Maratonu se blíží a s ním i tradiční Running Expo – veletrh s nabídkou toho nejlepšího pro všechny běžce. Na takovém místě samozřejmě nemůže chybět Enervit, specialista na výživu pro vytrvalce a parťák statisíců běžců po celém světě. Přijďte se 4. nebo 5. 4. mrknout na náš stánek a doplnit energii na závod i sezonu!

27/3
Silvini Madshus Team zdolal čtyři velikány a chystá se na finiš Visma Ski Classics

Desítku závodů už mají za sebou a dva poslední je čekají. Poslední čtyři zastávky přitom stály za to – prestižní seriál dálkových běhů na lyžích čítal Jizerskou 50, Vasův běh, Engadin Skimarathon a Birkebeinerrennet, tedy samá slavná jména. Silvini Madshus Team měl své zástupce ve všech čtyřech legendárních závodech, v nejpočetnějším složení absolvoval samozřejmě domácí Jizerku. A aktuálně týmu vedenému Markem Pazderským patří 16. příčka v týmovém pořadí. Jak hodnotí poslední čtyři starty a jaké výsledky by rád viděl v závěru sezonu? To prozrazuje v rozhovoru před další cestou na sever.

21/3
NOVINKA: Enervit Maltodextrin Fructose, rychlý zdroj energie v nápoji

Představujeme vám novinku v podobě vysoce koncentrovaného energetického nápoje Enervit Maltodextrin Fructose. Optimální kombinace maltodextrinu a fruktózy v kombinaci se stavbou maltodextrinu zajišťuje dodávku maximálního množství využitelné energie pro váš organizmus během sportu.