Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
6/7
Letní soutěž pro vás: vyhrajte balíček Enervitu v hodnotě téměř 600 Kč!

Sportovní výživa pro vytrvalce se hodí všem, kteří chtějí sportovat lépe. Co takhle nějakou vyhrát? Zapojte se do naší letní soutěže a balíček Vítězný závod v hodnotě 579 Kč může být váš!

4/7
Přijďte na výživový seminář k Challenge Prague, ať víte, jak sportovat lépe!

Chystáme pro vás další veřejný seminář o výživě ve sportu, tentokrát ve spolupráci s organizátory triatlonového závodu Challenge Prague. Přijít ale může kdokoli z vás vytrvalců, kteří chtějí sportovat lépe. Spolu s námi bude v Praze 18. 7. přednášet i člen Enervit Teamu a ambasdor závodu Filip Ospalý, mistr Evropy v triatlonu a vítěz několika podniků Světového poháru.

1/7
Běhej lesy v polovině, další závody přijdou během léta

Oblíbený seriál Běhej lesy má za sebou polovinu závodů. V červnu se běželo v Brdech a poprvé i ve Slavkovském lese. Dva muži a tři ženy vybojovali stupně vítězů v obou startech, všichni běžci se pak mohli spolehnout na energii a pitný režim od Enervitu, specialisty na výživu pro vytrvalce. Enervit byl na občerstvovacích stanicích i v červeném stánku v prostoru startu a cíle. Aby se všem běžcům sportovalo lépe.

28/6
Triatlonový FORD CHALLENGE PRAGUE odstartuje za měsíc. Jaký bude?

Přesně měsíc zbývá do startu druhého ročníku FORD CHALLENGEPRAGUE, který zavítá do srdce české metropole v sobotu 28. července. Přípravy tak jedou na plné obrátky a i my se na na akci samozřejmě chystáme. Enervit jako specialista na výživu vytrvalců nemůže v Praze chybět!

26/6
Červen Heleny Karáskové: Dvě zlata a jedny brambory

Nejdřív absolvovala mistrovství ČR v terénním triatlonu, pak další závod světové série Swimrun a nakonec startovala ve Švýcarsku na Xteře. Triatlonistka Helena Karásková (Erbenová) měla opět našlapaný měsíc, ve kterém se může pyšnit bilancí dvou vítězství včetně titulu mistryně České republiky a jedním čtvrtým místem. Jaký tedy byl červen členky Enervit Teamu?

21/6
Miloš Nykodým třikrát v TOP 10 na ME v orientačním běhu

Dvakrát mu jen těsně unikla medaile ve štafetách, v posledním závodě pak dosáhl na nejlepší individuální umístění v podobě skvělého 7. místa. Tedy druhého nejlepšího českého výsledku v historii evropského šampionátu, co se klasického mužského závodu týče. Miloš Nykodým absolvoval úspěšné mistrovství Evropy, které označil za velkou motivaci do dalších závodů. I při nich bude, stejně jako ve Švýcarsku, spoléhat na Enervit.

18/6
Míříme na Moravia Sport Expo, přijďte za námi!

V pátek a v sobotu (22. a 23. 6.) budeme s červeným stánkem Enervitu na největším sportovním veletrhu na Moravě. Moravia Sport Expo se koná popáté a najdete ho na Výstavišti Flora Olomouc. Přijďte za námi pro špičkovou sportovní výživu i rady, aby se vám sportovalo lépe!

14/6
Vít Přindiš stříbrný na ME ve vodním slalomu: „Řadím to hodně vysoko!“

Mezi jeho největší úspěchy patří titul mistra světa i Evropy v hlídkách. V individuálních závodech zatím vystoupal nejvýše na stříbrný stupínek, což se mu povedlo i na červnovém evropském šampionátu v Troji. Vít Přindiš na něm vybojoval také další triumf v hlídkách a ziskem dvou evropských medailí potěšil české fanoušky, kteří v Praze opět vytvořili skvělou atmosféru. Není tajemstvím, že i tentokrát spoléhal v oblasti na Enervit, který mu pomáhá sportovat lépe.

11/6
Lenka Štěrbová: po překonání La Manche a českých titulech sní o olympiádě

Když jí bylo 16 let, zdolala jako nejmladší Češka kanál La Manche. Dálková plavkyně Lenka Štěrbová od té doby urazila kus sportovní cesty, dálkovému plavání ale zůstala věrná i po zahájení vysokoškolských studií na medicíně. A dnes sní o účasti na olympijských hrách. Letos už členka Enervit Teamu splnila nominaci na mistrovství Evropy, což bude vrchol její sezony, a má naplaváno více než 600 kilometrů.

6/6
Máme pro vás nové tyčinky: s rostlinnými proteiny i oříšky a ovoce

Při sportovní aktivitě i jako ideální svačinka přes den se hodí naše nové tyčinky. Enervit Power Time předtavuje bezlepkovou outdoor tyčinku se sušeným ovocem, oříšky a vitamíny. Enervit Vegetal Protein Bar pak nabízí kvalitní neživočišné bílkoviny a je tak vhodná i pro vegetariány. Navíc je také bez lepku.