Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
1/12
Cyklista Luděk Lichnovský mistrem republiky v bodovacím závodě!

Dráhová cyklistika zná jména letošních republikových šampionů a figuruje mezi nimi i člen Enervit Teamu Luděk Lichnovský jezdící za tým PARDUS-TUFO Prostějov. Mistrovský titul vybojoval v bodovacím závodě, navíc se stal i vicemistrem republiky ve vylučovacím závodě a stříbro bral také ve vloženém omniu.

28/11
SkiTour bude i v roce 2019 s Enervitem. Startuje 4. ledna v Bedřichově

I další ročník největšího seriálu závodů v běhu na lyžích v Česku je propojený se sportovní výživou od Enervitu. Jako specialisté na výživu pro vytrvalce dokážeme poradit, jak po výživové stránce vylepšit váš výkon i pocity z lyžování, a máme pro vás i konkrétní pomocníky v době před, během i po sportu.

21/11
Honza Tománek v USA dvakrát na stupních mezi handicapovanými triatlety

Dvěma americkými závody zakončil úspěšnou sezonu český paratriatlet Honza Tománek. Oba starty byly ve znamení změn: v prvním případě se závod Světového poháru změnil na duatlon, ve druhém se zase měnila trať a zkracovalo plavání. Honza se s tím ale popral a přivezl si bronz ze SP a triumf z posledního závodu sezony.

18/11
Miloš Nykodým po prvním vítězství v SP orientačního běhu: „Je to satisfakce!“

Sezona mu vycházela náramně. Nejdřív potřetí v řadě ovládl mistrovství republiky na klasické trati, pak na mistrovství světa zaběhl své osobní maximum ve sprintu. Absolutní vrchol ale přišel na konci sezony, kdy Miloš Nykodým dokázal ovládnout závod Světového poháru v domácím prostředí. Člen Enervit Teamu se tak poprvé v kariéře radoval z triumfu, na který by v příštích letech rád navázal. I to prozrazuje v našem rozhovoru…

15/11
Helena Karásková: "Se sezonou jsem moc spokojená, i když jsem přišla o dva šampionáty."

Úspěšný závodní rok má za sebou několikanásobní královna evropské Xterry Helena Karásková (Erbenová), která si letos přibrala i další disciplínu. Ve swimrunu vyhrála, co se dalo, a i v příští sezoně se hodlá věnovat oběma sportům. Jaké jsou její plány do budoucna a jak hodnotí letošní sezonu, prozradí v rozhovoru.

12/11
Triatlonista Tomáš Řenč v závěru sezony zajel svůj nejlepší výsledek na Ironmanu

Dopředu avizoval, že poslední závod bude vrcholem jeho sezony. V říjnu se vydal do Španělska, aby v Barceloně absolvoval Ironmana a pokusil se o vítězství, které by ho dostalo na mistrovství světa. To se nepodařilo, Tomáš Řenč skončil pátý, i tak byl ale člen Enervit Teamu se svým výkonem velmi spokojený.

8/11
Vít Pavlišta už se těší na objemový trénink. S Enervitem i novým trenérem

Letošní sezonu prakticky zakončil na konci září tradičním během v Běchovicích, od té doby ale přidal i několik dalších závodů v rámci tréninku. Ten se teď pro Víta Pavlištu rozjede naplno a půjde do něj s novým trenérem i Enervitem, který mu pomáhá jak v přípravě, tak při závodech.

30/10
Výživa pro vytrvalce v kostce: stáhněte si naši brožuru Sportuj lépe

Jsme specialisté na výživu pro vytrvalce a své know-how si nenecháváme pro sebe. Chceme vám pomáhat sportovat lépe. Proto odhalujeme fyziologické zákonitosti pochodů ve vašem těle, abyste mohli svou výkonnost zlepšovat. Nově i v brožurce Sportuj lépe, kterou nabízíme zdarma ke stažení všem vytrvalcům. Sportujte s námi lépe!

26/10
Přijďte na seminář o výživě běžců na festival Obzory

V listopadu pro vás pořádáme další ze seminářů Sportuj lépe, a to v rámci cestovatelsko-outdoorového festivalu Obzory. Ten se uskuteční 10. a 11. listopadu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Náš seminář je na programu v sobotu 10. 11. od 11 hodin.

17/10
Kajakář Vít Přindiš po bronzovém MS: „Šampionát beru pozitivně.“

Na světovém šampionátu ve vodním slalomu v Brazílii obhajoval dvě medaile z loňska. V týmovém závodě to opět cinklo, Vít Přindiš bral s parťáky bronz. V tom individuálním se člen Enervit Teamu opět probojoval do finále, kde mu patřila sedmá příčka. „Hned po finálové jízdě jsem byl zklamaný, protože to nebyl výkon, který jsem chtěl ve finále předvést. S odstupem ale sedmé místo na mistrovství světa beru pozitivně. Třetí místo v týmech a čtvrté místo v krosovém závodě podtrhly úspěšnou sezónu,“ říká v rozhovoru aktuálně vedoucí muž světového žebříčku kajakářů.