Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
24/8
Rusavská 50
"NENÍ DŮLEŽITÉ NA JAKÉM KOLE,ČI V JAKÉM DRESU PŘIJEDETE,JDE O TO,JESTLI S NÁMI POJEDETE." PAVEL MRÁZEK
31/8
Běhej Lesy - J50 RUN
Hřebínek, Smědava, Jizerka či Olivetská hora. To jsou místa, která sjíždí elitní běžkaři i hobbíci při slavném závodu v běhu na lyžích Jizerská 50. Na konci srpna budete mít příležitost je poznat v letním období před tím, než je zasype sníh. Vyrazte z lyžařského stadionu v Bedřichově na trasu závodů na 12 či 23 kilometrů a užijte si krásnou přírodu Jizerských hor. Na ty největší borce čeká výzva v podobě ultramaratonské trasy na 50 kilometrů, která je zavede až na známou Jizerku.
14/9
Behej lesy - Boletice
Novinka sezony 2019! Závod v Boleticích se tentokrát poběží v noci. Přijeď uložit pátou sezonu Běhej lesy k zimnímu spánku a užij si jedinečnou atmosféru potemnělého lesa. Běhej jako neřízená střela na hranici vojenského újezdu Boletice a poznej krásu šumavského revíru. Startujeme 14. září od rybníku Olšina, který díky své nadmořské výšce patří k nejvýše položeným rybníkům v Čechách a nachází se ve stejnojmenné obci u Horní Plané.
21/9
Author Pražská 50
Jedenadvacáté narozeniny letos slaví největší cyklistický závod na území Prahy Author Pražská padesátka. Odstartuje 21. září a tradičně bude součástí prestižního seriálu Author Maraton tour.
12/10
Vokolo Príglu
Vyznavači a fanoušci nejstaršího sportovního odvětví zdolejte trať kolem Brněnské přehrady, přijměte tu výzvu prolétnout po březích ČSOB Vokolo príglu 2019 „Brněnského móře“ trať atraktivního běžeckého závodu pro širokou veřejnost.
12/10
ČT Author Cup
Nenechte si ujít ČT Author CUP v Bedřichově v Jizerských horách, 3500 závodníků, 69 km, 1624 m převýšení ... Přihlaste se, dokud je čas!
19/10
Třeboňský maraton (Nature Maraton)
Rychlý maraton v přírodě. 95 % trasy vede lesem, mezi rybníky a loukami CHKO Třeboňsko, přesto má minimální převýšení. Hladký asfalt většinu cesty spolu s plochým profilem vybízí k zaběhnutí skvělého času.