Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
19/4
Enervit triatlonový kemp Mallorca 2019
Chcete na sobě zapracovat a posunout svou triatlonovou výkonnost dál? Zúčastněte se Enervit triatlonového kempu na Mallorce v roce 2019 a načerpejte dávku tréninkových kilometrů i informace o technice a výživě, která vám pomůže sportovat lépe.
27/4
MTB Porubajk
Závod v horské cyklistice pro všechny věkové kategorie, trasy různých délek a obtížností pro jednotlivce i školní a firemní týmy
27/4
Běhej Lesy - Lednice
Sezonu Běhej lesy 2019 rozběhneme už 27. dubna tradičně v Lednicko-valtickém areálu. Závod startuje přímo ze zámecké zahrady Státního zámku Lednice. Proběhneš se Lednicko-valtickým areálem, který je součástí světového dědictví UNESCO.
27/4
NaHoru RUN
Někteří říkají, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského sedla, my zase tvrdíme, že z vrcholků hor, o to více, když se jedná o Krkonoše, hory naše. Nejlépe se o tom ale každý přesvědčí sám. Příležitost budete mít již 27. dubna v rámci prvního ročníku běhu s názvem "NaHoruRun". Jedná se o akci organizovanou Kasper - Swix Teamem ve spolupráci s Lokomotivou Trutnov - oddílem atletiky a SkiResortem Černá hora - Pec.
18/5
Běhej Lesy - Karlštejn
Druhý závod sezony Běhej lesy 2019 tě zavede do běžně nepřístupného vápencového lomu Velká Amerika. Proběhneš se přímo uvnitř impozantního kaňonu s jezerem, kde se odehrával například Limonádový Joe. Dále si užiješ doslova královské výhledy na gotický hrad Karlštejn, který nechal postavit římský císař Karel IV. ve 14. století. Buď král, Běhej lesy.
1/6
Běhej Lesy - Vysočina
Na rozhraní Čech a Moravy, v zeleném srdci České republiky, se i v nadcházející sezoně poběží krásný, ale náročný trailový závod Běhej lesy Vysočina. Běžci opět zavítají k monumentu jednoho z nejlepších českých horolezců Radka Jaroše, poběží kolem skal Dráteniček a Malinské skály a po hrázi Milovského rybníka, ti z delší trasy přeběhnou i nejvyšší vrchol Žďárských vrchů Devět skal. Táhlé kopce nahoru, náročné trailové seběhy, nekonečné zelené lesní porosty a krásné výhledy do krajiny slibují dohromady nezapomenutelný zážitek.
8/6
Malevil CUP
8/6
Ocelácký triatlon
Pro začátečníky máme připravenu speciální kategorii „Můj první triatlon“. Zkušení borci si to pak rozdají v tradičních věkových kategoriích. Součástí závodu budou i dětské duatlonové / triatlonové závody.
22/6
Cyklo Maštale
19. ročník legendárního závodu horských kol v srdci Toulovcových maštalí se koná 22. 6. 2019. Těšíme se na vás :)
22/6
Běhej Lesy - Slavkovský les
V roce 2018 se v nádherné lokalitě mezi lázeňskými městy Mariánské a Františkovy Lázně a Karlovy Vary běželo vůbec poprvé. Odstartuj od Loveckého zámečku Kladská a zamiř do kouzelného Slavkovského lesa mezi rozsáhlá rašeliniště a po závodě si doplň minerály z místních léčivých pramenů. Čtvrtý závod Běhej lesy 2019 startuje už 22. června a skýtá oázu klidu bez mobilního signálu! Nelež v lázních, Běhej lesy.
20/7
Běhej Lesy - Brdy
Závod, který vás zavede tam, kam se ještě nedávno nemohlo – do CHKO Brdy, území bývalého Vojenského újezdu Brdy. Užijte si hluboké lesy, které byly po 70 let uzavřeny veřejnosti, a pokochejte se Padrťskými rybníky, zaniklými obcemi, chatou Václavkou a křižujte panenskou přírodu křížem krážem. Ale pozor na to, kam šlapete: v okolí dříve cvičila armáda se specializovanou dělostřeleckou a leteckou střelnicí.
27/7
Challenge Prague
FORD CHALLENGEPRAGUE v roce 2019 odstartuje již svůj třetí ročník. Dorazte i vy do Prahy a užijte si jedinečný zážitek z triatlonového závodu, který se odehrává skutečně přímo v historickém centru hlavního města České republiky.
10/8
Běhej Lesy - Bílá
Nechat se vyvézt lanovkou na vrchol sjezdovky a až pak se rozběhnout? Tak to zažijete pouze na závodě Běhej lesy Bílá v srdci Beskyd. Čtyřsedačková lanovka vás vyveze na místo, kde v zimě sjíždí kopce lyžaři a teprve odtud se vám začne počítat čas. Proběhnete se po hraničním hřebenu, kde se vám na jedné straně otevřou výhledy na Lysou horu a jižní masív Smrku a na druhé straně se představí ve své kráse...
10/8
Hostýnská osma
Závod Hostýnská osma vznikl z myšlenky přiblížit krásu Hostýnských vrchů všem vyznavačům horských běhů a také všem turistům a milovníků hor a vrcholků. Vznik názvu závodu Hostýnská osma vzešel z tvaru tratě, jenž připomíná osmičku se svým středem na Tesáku.
11/8
Žebrácká pětadvacítka
Příjemná trasa po klidných okresních a lesních cestách křivoklátských lesů. Trať je kopcovitá se stoupáním do 10. km, pak do cíle převážně klesá. Poběžte s námi!
17/8
Jesenický maraton
Jesenický MARATON se stává hlavním závodem česko-slovenské národní série GOLDEN TRAIL NATIONAL SERIES. Závod se tak dostává mezi elitní světové závody a to díky našemu společnému úsilí a kouzlu Jeseníků… Jesenický MARATON – poběžíš LEGENDU.
24/8
Rusavská 50
"NENÍ DŮLEŽITÉ NA JAKÉM KOLE,ČI V JAKÉM DRESU PŘIJEDETE,JDE O TO,JESTLI S NÁMI POJEDETE." PAVEL MRÁZEK
31/8
Běhej Lesy - J50 RUN
Hřebínek, Smědava, Jizerka či Olivetská hora. To jsou místa, která sjíždí elitní běžkaři i hobbíci při slavném závodu v běhu na lyžích Jizerská 50. Na konci srpna budete mít příležitost je poznat v letním období před tím, než je zasype sníh. Vyrazte z lyžařského stadionu v Bedřichově na trasu závodů na 12 či 23 kilometrů a užijte si krásnou přírodu Jizerských hor. Na ty největší borce čeká výzva v podobě ultramaratonské trasy na 50 kilometrů, která je zavede až na známou Jizerku.
14/9
Behej lesy - Boletice
Novinka sezony 2019! Závod v Boleticích se tentokrát poběží v noci. Přijeď uložit pátou sezonu Běhej lesy k zimnímu spánku a užij si jedinečnou atmosféru potemnělého lesa. Běhej jako neřízená střela na hranici vojenského újezdu Boletice a poznej krásu šumavského revíru. Startujeme 14. září od rybníku Olšina, který díky své nadmořské výšce patří k nejvýše položeným rybníkům v Čechách a nachází se ve stejnojmenné obci u Horní Plané.